STPS10L25D
Productnummer DigiKey
497-2738-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10L25D
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 25V 10A TO220AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 25 V 10A Through-hole TO-220AC
EDA/CAD-modellen
STPS10L25D Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
800 µA @ 25 V
Verpakking
Buis
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
25 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
460 mV @ 10 A