STPS10200SF
Productnummer DigiKey
497-STPS10200SFTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STPS10200SFCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STPS10200SFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10200SF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO277A
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 10A Opbouwmontage TO-277A (SMPC)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPS10200SF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
895 mV @ 10 A
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
6 µA @ 200 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
TO-277A (SMPC)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A