STPS10150CT
Productnummer DigiKey
497-5398-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10150CT
Beschrijving
DIODE ARRAY SCHOT 150V 5A TO-220
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 150 V 5A Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
STPS10150CT Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
920 mV @ 5 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
5A