STP16NF06
Productnummer DigiKey
497-2766-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP16NF06
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 16A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 16 A (Tc) 45W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP16NF06 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
13 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
315 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
45W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
100mOhm @ 8A, 10V