STM32L151CCU6
Productnummer DigiKey
497-17519-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L151CCU6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 48UFQFPN
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)
EDA/CAD-modellen
STM32L151CCU6 Modellen
EEPROM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
32K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz