STM32L073RZH6 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L073RZH6
Productnummer DigiKey
STM32L073RZH6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L073RZH6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L073RZH6 Modellen
EEPROM-grootte
6K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz