STM32L073CZT6
Productnummer DigiKey
497-17506-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L073CZT6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA/CAD-modellen
STM32L073CZT6 Modellen
EEPROM-grootte
6K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz