STM32L072VBT6
Productnummer DigiKey
497-18582-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L072VBT6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
EDA/CAD-modellen
STM32L072VBT6 Modellen
EEPROM-grootte
3K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz