STM32L031F6P6TR
Productnummer DigiKey
497-19367-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-19367-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19367-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L031F6P6TR
Beschrijving
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 20TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA/CAD-modellen
STM32L031F6P6TR Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 10x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)