STM32L031E6Y6TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STM32L031E6Y6TR |
Beschrijving | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 25-WLCSP (2,1x2,49) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STM32L031E6Y6TR Modellen |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | EEPROM-grootte 1K x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-grootte 8K x 8 |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 1,8V ~ 3,6V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Dataconvertors A/D 10x12b |
Kernprocessor ARM® Cortex®-M0+ | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 32-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 32MHz | Type montage Opbouwmontage |