STM32L011K4U3
Productnummer DigiKey
497-16802-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L011K4U3
Beschrijving
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32UFQFPN
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L011K4U3 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 10x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M0+
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz