STM32L011D4P7
Productnummer DigiKey
497-17887-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L011D4P7
Beschrijving
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 14TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP
EDA/CAD-modellen
STM32L011D4P7 Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 4x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)