STM32L010RBT6 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
NXP USA Inc.
Op voorraad: 2.085
Gegevensblad
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
64 LQFP
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L010RBT6
Productnummer DigiKey
497-19665-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L010RBT6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L010RBT6 Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
20K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz