STM32L010F4P6
Productnummer DigiKey
497-19364-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L010F4P6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA/CAD-modellen
STM32L010F4P6 Modellen
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 7x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)