STLQ020J18R
Productnummer DigiKey
497-17712-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17712-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STLQ020J18R
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77)
EDA/CAD-modellen
STLQ020J18R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
1 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
150 µA
PSRR
52dB ~ 45dB (100Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-UFBGA, FCBGA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
4-FlipChip (0,77x0,77)
Spanningsuitval (max.)
0,16V @ 200mA