STLQ015M21R
Productnummer DigiKey
497-16417-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-16417-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16417-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STLQ015M21R
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
STLQ015M21R Modellen
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
2,1V
Spanningsuitval (max.)
0,3V @ 150mA