STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STL8DN10LF3 |
Beschrijving | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | MOSFET's - Arrays 100V 20A 70W Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STL8DN10LF3 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 3V @ 250µA |
Fabrikant STMicroelectronics | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 20,5nC @ 10V |
Serie | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 970pF @ 25V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogen - max. 70W |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie MOSFET (metaaloxide) | Soort Automotive |
Configuratie 2 N-kanaal (dubbel) | Kwalificatie AEC-Q101 |
FET-kenmerk Logic level-poort | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 100V | Verpakking / doos 8-PowerVDFN |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C 20A | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (5x6) |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 35mOhm @ 4A, 10V | Basisproductnummer |