STL40DN3LLH5 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STL40DN3LLH5 |
Beschrijving | MOSFET 2N-CH 30V 40A POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 18 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | MOSFET's - Arrays 30V 40A 60W Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STL40DN3LLH5 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 1,5V @ 250µA |
Fabrikant STMicroelectronics | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 4,5nC @ 4,5V |
Serie | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 475pF @ 25V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogen - max. 60W |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie MOSFET (metaaloxide) | Type montage Opbouwmontage |
Configuratie 2 N-kanaal (dubbel) | Verpakking / doos 8-PowerVDFN |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 30V | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (5x6) |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C 40A | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 18mOhm @ 5,5A, 10V |