STL120N10F8
Productnummer DigiKey
497-STL120N10F8TR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STL120N10F8CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STL120N10F8DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL120N10F8
Beschrijving
N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE STAND
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 125A (Tc) 150W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STL120N10F8 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
56 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3600 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
150W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,6mOhm @ 60A, 10V