STGIPS14K60T is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Op voorraad: 155
Gegevensblad
Vermogensdrivermodulen IGBT 3-fasen 600 V 14 A 25-PowerDIP-module (0,993", 25,23mm)
STGIPS14K60T
Productnummer DigiKey
497-12251-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGIPS14K60T
Beschrijving
IGBT IPM 600V 14A 25-PWRDIP MOD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
STGIPS14K60T Modellen
Stroom
14 A
Spanning
600 V
Serie
Spanning - isolatie
2500Vrms
Verpakking
Buis
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Verouderd
Verpakking / doos
25-PowerDIP-module (0,993", 25,23mm)