STGIPL20K60 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 31
Gegevensblad
Vermogensdrivermodulen IGBT 3-fasen 600 V 20 A 38-PowerDIP-module, Offset-aansluitingen
38-SDIP Module
STGIPL20K60
Productnummer DigiKey
497-11869-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGIPL20K60
Beschrijving
IGBT IPM 600V 20A 38-PWRDIP MOD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom
20 A
Spanning
600 V
Serie
Spanning - isolatie
2500 VDC