STGIPL14K60 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Vermogensdrivermodulen IGBT 3-fasen 600 V 14 A 38-PowerDIP-module, Offset-aansluitingen
STGIPL14K60
Productnummer DigiKey
497-10571-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STGIPL14K60
Beschrijving
IGBT IPM 600V 14A 38-PWRDIP MOD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
STGIPL14K60 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom
14 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning
600 V
Serie
Spanning - isolatie
2500 VDC