STF14NM50N
Productnummer DigiKey
497-12569-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STF14NM50N
Beschrijving
MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 500 V 12 A (Tc) 25W (Tc) Through-hole TO-220FP
EDA/CAD-modellen
STF14NM50N Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 100µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
816 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
25W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
320mOhm @ 6A, 10V