STF11NM80
Productnummer DigiKey
497-4338-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STF11NM80
Beschrijving
MOSFET N-CH 800V 11A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 800 V 11 A (Tc) 35W (Tc) Through-hole TO-220FP
EDA/CAD-modellen
STF11NM80 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
43.6 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1630 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
35W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
400mOhm @ 5,5A, 10V