STD7N60M2
Productnummer DigiKey
497-13941-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13941-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13941-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD7N60M2
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 5A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 5 A (Tc) 60W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD7N60M2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
8.8 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
271 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
60W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
950mOhm @ 2,5A, 10V