STD40P8F6AG
Productnummer DigiKey
497-STD40P8F6AGTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STD40P8F6AGCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STD40P8F6AGDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD40P8F6AG
Beschrijving
MOSFET P-CH 80V DPAK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 80 V 40 A (Tc) 100W (Tc) Opbouwmontage TO-252 (DPAK)
EDA/CAD-modellen
STD40P8F6AG Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
73 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4112 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
100W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Apparaatpakket leverancier
TO-252 (DPAK)
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
28mOhm @ 20A, 10V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA