STD25NF10LT4
Productnummer DigiKey
497-3156-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3156-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3156-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STD25NF10LT4
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 25A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 25 A (Tc) 100W (Tc) Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STD25NF10LT4 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
52 nC @ 5 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1710 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
100W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
35mOhm @ 12,5A, 10V