STD18NF25 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STD18NF25 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 250V 17A DPAK |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 250 V 17 A (Tc) 110W (Tc) Opbouwmontage DPAK |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STD18NF25 Modellen |
Categorie | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 29.5 nC @ 10 V |
Fabr. | Vgs (max.) ±20V |
Serie | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 1000 pF @ 25 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogensdissipatie (max.) 110W (Tc) |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
FET-type | Soort Automotive |
Technologie | Kwalificatie AEC-Q101 |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 250 V | Type montage Opbouwmontage |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Apparaatpakket leverancier DPAK |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 10V | Verpakking / doos |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 165mOhm @ 8,5A, 10V | Basisproductnummer |
Vgs(th) (max.) bij Id 4V @ 250µA |