ST60A3H1C1CCEPT3
Productnummer DigiKey
497-ST60A3H1C1CCEPT3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST60A3H1C1CCEPT3
Beschrijving
RF_MMWAVE
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF Alleen TxRx Algemeen ISM > 1GHz 60GHz 23-VFBGA
Categorie
Seriële interfaces
I2C, UART
Fabr.
Spanning - voeding
1,8V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
23-VFBGA
Type
Alleen TxRx
Apparaatpakket leverancier
23-VFBGA (2,95x4,07)
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz