ST60A2G0I1D7GTO
Productnummer DigiKey
497-ST60A2G0I1D7GTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST60A2G0I1D7GTO
Beschrijving
RF_MMWAVE
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF Alleen TxRx Niet-standaard 60GHz 25-VFBGA
Categorie
Datasnelheid (max.)
6,25Gbps
Fabr.
Spanning - voeding
1,45V, 1,8V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C