ST1L05APU33R
Productnummer DigiKey
497-8980-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8980-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8980-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST1L05APU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6-DFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,3A 6-DFN (3x3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ST1L05APU33R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
650 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanning - ingang (max.)
7V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (3x3)
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 1,3A