SPSGRFC-433
Productnummer DigiKey
497-17202-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPSGRFC-433
Beschrijving
RF TXRX MODULE U.FL SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-transceivermodulen 433MHz Antenne niet inbegrepen, U.FL Opbouwmontage
Categorie
Seriële interfaces
SPI
Fabr.
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, U.FL
Verpakking
Tray
Gebruikt IC / onderdeel
SPIRIT1
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
10mA
Modulatie
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Stroom - uitgaand
22mA
Frequentie
433MHz
Type montage
Opbouwmontage
Datasnelheid
500kbps
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C