SP1ML-868
Productnummer DigiKey
497-15395-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SP1ML-868
Beschrijving
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CHIP SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Algemeen ISM <1GHz RF-transceivermodulen 868MHz Geïntegreerd, chip Opbouwmontage
Categorie
Type antenne
Geïntegreerd, chip
Fabr.
Gebruikt IC / onderdeel
SPIRIT1
Verpakking
Tray
Geheugengrootte
128kB flash, 16kB RAM
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
13,5mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM <1GHz
Stroom - uitgaand
8mA ~ 20mA
Modulatie
2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
868MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C