SMP100LC-25
Productnummer DigiKey
497-3719-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3719-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3719-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMP100LC-25
Beschrijving
THYRISTOR 25V 400A DO-214AA
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25V Off-State 400 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMP100LC-25 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
100 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - hold (Ih)
150 mA
Serie
Aantal elementen
1
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit
65pF
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag
35V
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - status uit
25V
Apparaatpakket leverancier
SMB
Stroom - piekpuls (8/20 µs)
400 A