SMM4F24A-TR
Productnummer DigiKey
497-7907-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7907-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7907-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMM4F24A-TR
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 50VC DO222-AA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50V Klem 46A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO222-AA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMM4F24A-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
46A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
400W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-222AA
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
26,6V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
50V