SMBJ48A-TR
Productnummer DigiKey
497-12779-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-12779-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12779-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ48A-TR
Beschrijving
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
77,4V Klem 8,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
EDA/CAD-modellen
SMBJ48A-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
8,1A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
48V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
53,3V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
77,4V