SMBJ15CA-TR
Productnummer DigiKey
497-3004-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3004-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3004-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ15CA-TR
Beschrijving
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24,4V Klem 25,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ15CA-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
25,1A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AA, SMB
Spanning - sper doorslag (typ.)
15V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
16,7V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
24,4V