SMA6J40CA-TR
Productnummer DigiKey
497-5935-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5935-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5935-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMA6J40CA-TR
Beschrijving
TVS DIODE 40VWM 73.6VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
73,6V Klem 48A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
SMA6J40CA-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
48A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
40V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
44,4V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
73,6V