SMA6J20CA-TR
Productnummer DigiKey
497-5926-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-5926-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5926-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMA6J20CA-TR
Beschrijving
TVS DIODE 20VWM 36.8VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
36,8V Klem 93A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMA6J20CA-TR Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
93A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AC, SMA
Spanning - sper doorslag (typ.)
20V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
22,2V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
36,8V