SM15T68AY
Productnummer DigiKey
497-10794-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10794-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10794-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T68AY
Beschrijving
TVS DIODE 58.1VWM 121VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
121V Klem 83A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
SM15T68AY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
83A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
58,1V
Spanning - doorslag (min.)
64,6V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
121V