SM15T27AY
Productnummer DigiKey
497-SM15T27AYTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-SM15T27AYCT-ND - Cut Tape (CT)
497-SM15T27AYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T27AY
Beschrijving
TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48,3V Klem 207A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
SM15T27AY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
207A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
23,1V
Spanning - doorslag (min.)
25,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
48,3V