SM15T18CA
Productnummer DigiKey
497-7865-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7865-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7865-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T18CA
Beschrijving
TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32,5V Klem 308A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SM15T18CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
308A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - sper doorslag (typ.)
15,3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
17,1V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
32,5V