SCT025H120G3AG
Productnummer DigiKey
497-SCT025H120G3AGTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-SCT025H120G3AGCT-ND - Cut Tape (CT)
497-SCT025H120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCT025H120G3AG
Beschrijving
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 55 A (Tc) 375W (Tc) Opbouwmontage H2PAK-7
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
73 nC @ 18 V
Fabr.
Vgs (max.)
+18V, -5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1990 pF @ 800 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
375W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Soort
Automotive
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Type montage
Opbouwmontage
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V
Apparaatpakket leverancier
H2PAK-7
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
37mOhm @ 25A, 18V
Verpakking / doos
Vgs(th) (max.) bij Id
4,2V @ 5mA