PD55003L-E
Productnummer DigiKey
497-6472-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6472-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6472-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PD55003L-E
Beschrijving
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 12.5 V 50 mA 500MHz 19dB 3W PowerFLAT™ (5x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PD55003L-E Modellen
Categorie
Nominale stroom (A)
2,5A
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - test
50 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - uitgang
3W
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
40 V
Technologie
LDMOS
Verpakking / doos
8-PowerVDFN
Frequentie
500MHz
Apparaatpakket leverancier
PowerFLAT™ (5x5)
Versterking
19dB
Basisproductnummer
Spanning - test
12.5 V