PD55003-E
Productnummer DigiKey
497-5297-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PD55003-E
Beschrijving
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERSO10
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Mosfet 12.5 V 50 mA 500MHz 17dB 3W 10-PowerSO
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PD55003-E Modellen
Categorie
Nominale stroom (A)
2,5A
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - test
50 mA
Verpakking
Buis
Vermogen - uitgang
3W
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
40 V
Technologie
LDMOS
Verpakking / doos
PowerSO-10 blootliggende onderste pad
Frequentie
500MHz
Apparaatpakket leverancier
10-PowerSO
Versterking
17dB
Basisproductnummer
Spanning - test
12.5 V