M48T35Y-70MH1F
Productnummer DigiKey
497-4716-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-4716-1-ND - Cut Tape (CT)
497-4716-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M48T35Y-70MH1F
Beschrijving
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Real-time klokken (RTC) IC Klok/kalender Parallel 28-SOP (0,350", 8,89mm breedte) met SNAPHAT-aansluitingen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M48T35Y-70MH1F Modellen
Categorie
Datumindeling
JJ-MM-DD-dd
Fabrikant
STMicroelectronics
Interface
Parallel
Serie
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - tijdmeting (max.)
2 mA @ 4,75V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Type
Klok/kalender
Verpakking / doos
28-SOP (0,350", 8,89mm breedte) met SNAPHAT-aansluitingen