LDLN015PU33R
Productnummer DigiKey
497-15225-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15225-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15225-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDLN015PU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 6-DFN (2x2)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDLN015PU33R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
60 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
120 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
92dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Verouderd
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-UFDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,18V @ 150mA