LDL112PV33R
Productnummer DigiKey
497-15218-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15218-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDL112PV33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A 6-DFN (3x3)
EDA/CAD-modellen
LDL112PV33R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
70 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
400 µA
PSRR
57dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, sperstroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-DFN (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 1,2A