LDL1117S33R
Productnummer DigiKey
497-17239-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17239-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17239-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDL1117S33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A SOT-223
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A SOT-223
EDA/CAD-modellen
LDL1117S33R Modellen
PSRR
87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
18V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 1,2A