LDL1117S12R
Productnummer DigiKey
497-17234-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17234-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17234-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDL1117S12R
Beschrijving
IC REG LIN 1.185V 1.2A SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,2A SOT-223
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDL1117S12R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
500 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
18V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Spanning - uitgang (min./vast)
1,185V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 1,2A